Sarjlı Oto Yıkama Makinası

Sadece bir tuşa basarak, arabanızı yıkayın, çiçeklerinizi sulayın, zeminde oluşan kirleri temizleyin, isterseniz kampta su, sarj ve aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Sarjlı Taşınabilir Yıkama Makinası
+ 20 Litre Su Deposu
+
+
+ Fener & Sarj İstasyonu
+
+ Araç Sarjı ile Sarj Edebilme
+ Tekerlek ve Tutma Kolu ile Kolay Taşınabilir
+

Kullanım Alanları

İhtiyacınıza göre farklı alanlarda kullanabileceğiniz, Taşımabilir Yıkama Makinası

Sarjlı Taşınabilir Yıkama Makinası

Araç Yıkama

Elektrik ve su bağlantısına gerek kalmadan, istediğiniz alanda, aracınızı yıkayabilirsiniz. Basıncı sayesinde çok daha az su harcayarak aracınızı yıkayabilirsiniz.

Sarjlı Taşınabilir Yıkama Makinası

Bahçe Sulama & Zemin Temizleme

Portatif taşınabilir yıkama makinası ile hortum karmaşasına maruz kalmadan, pratik ve kolay bir şekilde bahçenizi sulayabilir veya teras gibi alanları temizleyebilirsiniz.

Sarjlı Taşınabilir Yıkama Makinası

Kamp & Piknik

Suyun olmadığı, tasarruflu kullanılması gerektiği ve en çok ihtiyaç duyulduğu yerlerde kullanım kolaylığı sağlaması ve kolay taşınabilmesi sebebiyle, yanınızdan ayırmayacaksınız.

Neden Portatif Araç Yıkama Makinası

Ekonomik Çözüm

Hangi alanda kullanırsanız kullanın, normal şebeke suyuna oranla çok daha az su harcarsınız, hem doğaya hem bütçenize katkı sağlar

Ergonomik Tasarım

İhtiyacınıza göre suyun akış hızını ayarlayabilir, farklı kullanım seçenekleriyle, isterseniz duş başlığı olarak bile kullanabilirsiniz.

Portatif

Tutma kolu ve tekerlekleri sayesinde, bir seyahat valizini sürükler gibi kolayca istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Fener Fonksyonu

Kabloya veya bir pile ihtiyaç duymadan, özellikle kamp alanı gibi ışığa ihtiyaç duyduğunuz yerlerde fener olarak kullanabilirsiniz.

Sarj İstasyonu

Üzerindeki sarj edilen aküsü sayesinde, elektriğe ihtiyaç duymadan usb destekli cihazlarınızı, telefonlarınızı sarj edebilirsiniz.

Araç Sarjı

Evde adaptörü ile sarj edebileceğiniz gibi, kutusundan çıkan çakmaklık girişi ile aracınızda da şarj edebilir, kullanabilirsiniz.

Sarjlı Taşınabilir Yıkama Makinası

Ürün detayı

20L su deposu ile 12V araba yıkama yüksek basınçlı su tabancası

75 W,130 psi, şarjlıdır, 30 dakikaya kadar şarjlı olarak kullanabilirsiniz.

Tekerleklidir, istediğiniz alana kolayca taşıyabilirsiniz.

Sarjlı Taşınabilir Yıkama Makinası

Evde Araç Yıkama Köpüğü Nasıl Yapılır?

Eviniz bulunan birkaç malzeme ile hazırlayacağınız oto şampuanı ile aracınızın temizliğine gerekli özeni gösterebilirsiniz. Geniş bir kova içerisine bir miktar su doldurun. Yarım çay bardağı şampuan ve saç kremini ilave ederek iyice karıştırın. Arabanızın çizilmesini önlemek için sert uçlu fırça kullanmamaya özen gösterin. Yumuşak uçlu bir fırça ya da sünger yardımı ile hazırladığınız karışımı arabanıza sürün. Dairesel hareketler ile nazikçe ovalayarak her tarafını güzel bir şekilde köpüklendirin.

Sarjlı Taşınabilir Yıkama Makinası

Kamp Yapacak Alanı İyi Seçmek Lazım

Kamp yapacağınız, eşyalarınızı bırakacağınız ve yemeğinizi yiyeceğiniz o alanı seçmek oldukça önemli bir adım. Dere dibinde asla kamp alanınızı kurmayın. Su baskını ihtimali göze alınarak bu oldukça tehlikeli bir seçenek. Bunun yerine su kaynaklarına yürüme mesafesinde olan bölgeleri seçmeniz daha doğru olacaktır. Çevredeki ağaçlara ve bitkilere özellikle dikkat edin. Tehlikeli olan bitkiler veya düşmesi muhtemel ağaçlar var mı, bakın. Böceklerin yuva yaptığı kaya diplerinden ve benzeri alanlardan olabildiğince kaçının. Ve de hayvanların uğrak noktası olduğu belli olan bölgelerden uzak durun. Onlara karşı tehdit olarak algılanmak istemezsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Müşteri memnuniyetine her zaman önem veriyoruz.

quote

Aynı görseldeki gibi.Herşeyi düşünmüşler.Yalnız sarj süresi biraz daha kısa olsaymış daha hızlı sarj olsaymış daha makbule geçermiş. Yinede teşekkür ederim. Ambalajı çok sağlamdı. Elime hasarsız ulaştı.

Sarjlı Taşınabilir Yıkama Makinası
quote

Eşim arabasını çok seviyor ve ona gözü gibi bakıyorum. Oğlumla birlikte ona babalar gününde süpriz yaptık, çok mutlu oldu. Oto yıkamaya harcadığı paradan şikayet ediyordu sürekli. Bundan sonra severek kolları sıvıyor ve kendi işini kendisi görüyor.

Sarjlı Taşınabilir Yıkama Makinası
quote

Havalar düzeldiği gibi kamp sezonunu açıyoruz. Kamp yapanlar iyi bilirler, kamp yaparken suyu tasarruflu kullanmak çok önemlidir. Bu ürünü hem su deposu olarak hem de çeşme olarak kullanabiliyoruz. Duş, el yüz yıkama, temizlik gibi bir çok işimizi hallediyoruz.

Sarjlı Taşınabilir Yıkama Makinası

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorulan sorular ve merak edilenler.

Nasıl sipariş verebilirim ?

Sitedeki sipariş formunu doldurara sipariş verebilir, kapıda kargoya ödeme yapabilirsiniz.

Ürünüm Nasıl Ulaştırılır?

MNG Kargo ile 1-3 iş günü içinde, sipariş sırasında verdiğiniz adrese teslim edilecektir.

Garantisi var mı ?

Üretim hatalarına karşı ürünümüz 1 sene garantilidir.

İade edebilir miyim?

Teslim aldığınız ürünü 15 gün içerisinde, size geldiği haliyle iade edebilirsiniz.

Neredeyiz?

Hızlı Sipariş
  • No products in the cart.
0